Zajęcia


Angielski

English for Excellence
Nauczanie w oparciu o zabawę, angażujące pełną uwagę dziecka. Bardzo ciepła atmosfera w klasie umożliwiająca uczniom swobodne rozwijanie ich umiejętności językowych.

Matematyka

Zajęcia według metodyki Matplanety
Zajęcia według metodyki Math Circle, ukierunkowane na rozwój umiejętności samodzielnego rozwiązywania zadań. Uczymy matematyki, ale nie w sposób szkolny.  Liczy się przede wszystkim proces myślowy, a nie wynik.

Programowanie

Zajęcia według metodyki Matplanety
Stworzony dla dzieci, autorski program uczący budowania algorytmów i pisania kodu w różnych językach programowania. Dzieci poznają języki Scratch, Basic, Python oraz JavaScript, tworzą strony internetowe z poziomu kodu oraz piszą aplikacje na komputery i tablety.

Robotyka

Z wykorzystaniem Lego Wedo 2.0
Lego WeDo 2.0 wprowadza dzieci w świat budowania i programowania robotów. Dzięki intuicyjnej aplikacji dzieci poznają podstawy programowania i szybko zaczynają tworzyć własne programy ożywiające Lego-roboty.

Taniec

z elementami akrobatyki
Zajęcia ruchowe kształtujące gibkość i koordynację. Ćwiczenia pozytywnie wpływające na rozwój fizyczny dziecka. Program zajęć oparty jest na systematycznym budowaniu układu tanecznego.

Plastyka

Rysunek
Dzieci poznają różne techniki rysunkowe i plastyczne, a także  znaczenie terminów takich jak kompozycja i światłocień. Na zajęciach wykonują pracę w oparciu o zdobytą wiedzę i własną wyobraźnię.

Niebawem w scoolka

Szukasz innych zajęć ? Niedługo nowe kursy w ofercie.

Stretching

Hiszpański

Od września 2017

Imprezy urodzinowe

Kids Friday Fun

Wieczory dla dzieci